+372 5911 7799      e-pood@nsking.ee  (E-R 8:30-16:00)

Transport

Kaupa tarnitakse ainult Eesti Vabariigi piires.

Omniva pakiautomaati

Omniva pakiautomaadid töötavad õuetingimustes ja on ligipääsetavad iga päev ööpäevaringselt. Pakiautomaatide aadressidega saad tutvuda siin » 
Kohaletoimetamise tähtaeg on kuni 7 tööpäeva alates makse sooritamise hetkest. Paki saabudes pakiautomaati saadab Omniva sulle SMS-teate.

  • Allahindluste ajal (alates -40%) on kohaletoimetamise tähtaeg kuni 10 tööpäeva.
  • Pakk tuleb pakiautomaadist vastu võtta 7 kalendripäeva jooksul alates kohaletoimetamise hetkest.
  • Saatekulud 1.99 € - 4,99 €.

Omniva kulleriga koju

  • Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile esimese ukseni st välisukseni või maja väravani. Paki saabudes helistatakse ja kooskõlastatakse kättetoimetamise aeg.
  • Saatekulud 2.99 € - 6,99 €.

Ühe toote kohaletoimetamise aeg on kuni 3 tööpäeva alates makse sooritamise hetkest. Mitmest tootest koosneva tellimuse puhul võib soovitud kaup asuda erinevates ladudes ja transpordiaeg võib kasvada kuni 6 tööpäevani.

TÄHELEPANU! Peale makse sooritamist ei ole võimalik tellimust muuta.

Jälgi oma tellimust

Kui sooritasid ostu sisselogitud kasutajana on sul võimalus oma tellimuse staatust jälgida "Minu tellimuste" lehel. Kui Teie tellimus on komplekteeritud, laost väljastatud ja teel, saate ka sellekohase e-kirja. Kui sa registreerud sama e-mailiga, mille näitasid tellimuse vormistamisel näidatakse sulle ka kõiki sinu varasemaid tellimusi.

Kahjustused

Iga meie laost välja saadetav pakk on hoolikalt kontrollitud. Kui said kahjustatud paki, siis võta meiega ühendust esimesel võimalusel.

  • Helista +372 5911 7799 E-R 8:30 - 16:00
  • Saada kiri e-postile e-pood@nsking.ee  

Transportimisel võib papist pakendil esineda väiksemaid kahjustusi, mis ei mõjuta pakendi sisu. Kui kahjustused on häirivalt suured, siis tee pakendist pilt ja võta meiega ühendust.