Tootmisel kasutatav tehnoloogia

Põhimaterjalid, millest jalatseid toodetakse, on polüvinüülkloriid (PVC) ja vahustatud EVA, mis võimaldab toota optimaalset toorainet, tagada otsese pritsimise tehnoloogial valmistatud jalatsi painduvuse ja läbipaistvuse.

Neid materjale vabrik ei osta sisse, vaid toodab ise. EVA on unikaalne selle poolest, et sellest valmistatud mudelid on kerged ja tagavad maksimaalse mugavuse.

Jalatsite tootmisel kasutatakse struktuursete plastmaterjalide vahustamise meetodit, spetsiaalseid amortisatsioonisüsteeme, mis lööke summutavad ja jala kokkupuudet maapinnaga pehmendavad, õmblusteta tehnoloogiat, mis hoiab ära pöia hõõrumise. Tänu sellisele kontseptsioonile tagab RIDER teie jalgadele sellise mugavuse, mille saab anda vaid professionaalne spordijalats.

Just RIDERi laboris töötati välja Flexpand, mis koosneb miljonitest õhuga täidetud mikrokambritest. See tehnoloogia tagab painduvuse, kulumiskindluse, kerguse ja mugavuse.

RiderLabi välja töötatud unikaalne tehnoloogia.

Miljonid mikroavad tagavad ületamatu painduvuse, kerge kaalu, mugavuse ja vastupidavuse. Jalatsi konstrueerimisel on tähtsaim see, et vahetalla anatoomiline kuju ning väliskuju vastaksid maksimaalselt mitmesugustele pöiakujudele.

Jalatsite sari, mille puhul pöialt eemaldatakse niiskus ülikiiresti.

Seejuures toimub ventileerimine ja kuivatamine nendesamade kanalite kaudu.

Pöia tuulutamise revolutsiooniline kontseptsioon.

 Õhu tsirkulatsioon ümber pöia tekitab 360-kraadise tuulutuse.
 Anatoomiline termopolümeer ühendab amortisatsiooni ja kinnituse.
 Kolme materjali ühendamisel tekib pöia kohale täiendav kiht, mis tagab suurepärase õhuringluse.
 Ülitugev termokumm on tagab kindla nakkumise.
 Elastne nailonvõrk võimaldab veel ja õhul liikuda, kaitstes samal ajal teie pöida.

Ipanema plätu

Koormuste jaotamise eksklusiivne tehnoloogia.

Geelaluse ja painduvate õhksüdamike ühendamisega tekitatud struktuur jaotab löögijõudu käimisel, tulemuseks on ülimalt mugavad sandaalid. Aerogeeli unikaalsed omadused võimaldavad disaineritel ja inseneridel seda mitmekesiselt kujundada. 

Ipanema – tänapäeva enesekindlate naiste bränd.

Ipanema mudelid peegeldavad viimase moe tendentse ja pole unikaalsed mitte ainult oma disaini poolest. Ipanemal on eriline tehnoloogia, mis võimaldab luua uusi mudeleid, kus on võrdselt ühendatud nii mugavus, ilu kui mitmekesisus.

Ipanema mudelid ei ilutse ainult brasiillaste jalas. Ipanema on üks Grendene, Brasiilia suurima jalatsifirma ja maailma ühe suurima firma põhibrändidest. See on esindatud rohkem kui 90 riigis ja toodab üle 200 miljoni jalatsipaari aastas.

Rider on kõigele uuele avatud inimeste vaimuga täidetud linnatänavate stiil. Muusika, tänavakunst, fotograafia, liikumine – kõik need elemendid peegelduvad vahetaldade ja rihmade joonistustel ning detailidel. Postmodernistlik arhitektuur, mida iseloomustab rangete vormide ja joonte puudumine koos 80-ndate koloriidi pealetungiga on samuti olnud innustuseallikaks teel uue kollektsiooni loomise poole.

Grendha on mood, ilu ja stiil. Kollektsiooni aluseks olevad moodsad tendentsid ja värsked trendid on Grendha disainerid realiseerinud kõige kaasaegsemate vormidena. Grendha on õige valik oma individuaalsust hindavatele stiilsetele tänapäeva naistele.

LÕBUSUS | VÄRSKUS | NOORUS | LOOMINGULISUS. See on ZAXY!.

ZAXY on Jelly jalatsite tuntud moebränd, mis on loodud ja mida toodetakse Brasiilias. Kui paned jalga ZAXY jalatsid, väljendad end moe ja stiili abil, mitte ükski naine ei jää märkamatuks, kui ta kannab silmatorkavaid, stiilseid ja naiselikke ZAXY jalatseid.

Mis keskkonda puutub, siis on kasutusel 100% taaskasutatud keskkonnasõbralik tooraine, nagu kogu Grendene vabrikute toodang.