Suur jalanumber ei ole naiste seas mingi haruldus – küll on seda aga valik ilusatest kingamudelitest, mis sobiksid ka numbritele 42-44.

Tõepoolest, veel mõned aastad tagasi oli elegantse, mugava ja silmapaistva „supersuuruses“ jalanõu leidmine suur probleem, kuid nüüd on kõik muutunud!

Kurnavad Brenda Zaro on üle 30 aasta turul olnud naistejalatsite bränd. Nende valikusse kuuluvad nii praktilised ja elegantsed igapäevajalatsid kui ka erilised mudelid pidulikeks sündmusteks.otsingud sobivas suuruses kingade, saabaste ja poolsaabaste leidmiseks on lõppenud, sest NS Kinga kauplustesse on müügile tulnud suurepärase kvaliteedi ja põneva disainiga Brenda Zaro brändi jalanõud.

 Poolsaapad Brenda Zaro  Poolsaapad Brenda Zaro Kingad Brenda ZaroKingad Brenda ZaroKingad Brenda ZaroKingad Brenda Zaro

Ilu ja disain on kahtlemata olulised, kuid kvaliteet ja mugavus pole sugugi vähem tähtsad. Ka siinkohal ei tee Brenda Zaro mingeid mööndusi. Kõik selle kaubamärgi jalanõud on valmistatud parimatest kvaliteetsetest materjalidest. Tald ja šabloon on spetsiaalselt kaasaegse naise jala vajadusi silmas pidades välja lõigatud.

Meie kaupluste sügistalvisest kollektsioonist leiate väärika jalatsipaari, mis toob välja teie laitmatu stiilitunnetuse ja isikupära. Ka suuremate numbritega naiste jalanõude leidmine ei ole enam probleem!