Beež ehk kaamelipruun mantel on ideaalne valik jahedate sügisõhtute jaoks! Beež mantel on alati olnud klassikaline riideese ning vahetades aksessuaare ja kingi saate olla nii elegantne daam, hubases kohvikus kohtingul olev preili või stiili-huligaan, kes kiirustab linnaseikluste keerisesse.


Kõige julgem valik
Kõige ebatavalisem valik, mis osutub kindlasti ka kõige pilkupüüdvamaks on mantli juurde valitud beežid aksessuaarid, mis on mantliga peaaegu toon-toonis. See on stiiline, julge ja ilus! Samas on see ka riskantne valik, mis sobib pigem kuiva ja sooja sügisesse.


Lihtne ja maitsekas
Neile, kes eelistavad klassikat ja elegantsi, peaksid beeži kandma mustaga. Kuna nende kahe värvi kontrast on küllaltki tugev, oleks hea kui valitud jalanõud, kott, vöö ja kindad oleksid samas toonis.


Rahulolu garanteeritud
Kui lisada beežile mantilile valget värvi aksessuaare, jääte isegi tulemusega rahule. Värske ja stiilne, samas range ja kallis. Kontrastide mäng.

Veidi punast
Rõhk sõnal veidi. Veel parem, kui selleks oleks vaid väike käekott või vöö. Sügiseks valige väärikat bordoo tooni punane.


Mere ja liiva toonid
Puhkusele ei saa veel minna, aga tahaks juba jalutada mereääres soojal rannaliival? Lisage oma beeži mantli juurde helesinine sall ja voilà, sügisväsimus on justkui tuulest viidud.


Džungel kutsub!
Loomamustrid on just nüüd kõige populaarsemad. Kui täiendate oma riietust loomamustritega kaunistatud jalanõude või kotiga, olete tänavastiili kuninganna.